завантаження
Вид на металеві рулони в цеху
Продукція
/
Армуючі профілі
/
Оцинкованные армирующие профили Сверло
Приватне підприємство «СТАРПЛАСТ» виробляє армовані профілі для всіх систем ПВХ представлених на ринку України. На даний момент нашою компанією освоєно технологію виготовлення понад 600 позицій асортименту профілів для армування світлопрозорих конструкцій, що входять до понад 50 різних ПВХ-систем.
Поряд із примітивною профільною продукцією, широко представленою на ринку нашої країни, наша компанія здатна виробити не зварний армуючий профіль будь-якої товщини та будь-якої складності. Найчастіше це профілі, міжвіконні з'єднувачі, еркери, профілі для розсувних систем, що рідко Ролики для проката стальных гнутых профилей Стальной армирующий профиль використовуються, замінники дорогих зварних профілів. Для забезпечення такої можливості ми маємо у своєму розпорядженні відділ розробки та виготовлення профілевигинального обладнання, інструменту та оснащення. Інструментальний цех, що входить до його складу, оснащений усім необхідним металообробним обладнанням, що забезпечує замкнутий цикл механічної, термічної, абразивної обробки деталей та інструменту будь-якої складності для оснащення профілевигинальних станів. Наші інженери та спецалісти з металообробки досконало володіють своєю професією та технологією холодного профілювання сталей. Завдяки цьому ми реалізуємо тільки профільну продукцію, виготовлену самостійно, не вдаючись до перепродажу профілів стороннього виробництва. А відповідно можемо забезпечити наших споживачів усім спектром простої та складної номенклатури армованих профілів, яких вони потребують для своєї діяльності.
Металлический армирующий профиль
Наші постійні споживачі можуть безкоштовно замовити освоєння профілю будь-якої конфігурації для нових підсистем ПВХ . Також ми забезпечуємо інженерну підтримку та надаємо допомогу при доборі армованого профілю, його оптимізації для мінімізації вартості або забезпечення необхідної несучої здатності. Таким чином, щорічно наш асортимент поповнюється десятками нових профілів, які ми пропонуємо для вільного споживання всім учасникам ринку, зокрема компаніям-конкурентам.
Порезка стального рула на штрипс
Армовані профілі виготовляються зі сталі марки DX51D або 08пс, з цинковим покриттям 140-275 г/м2. Рулонна сировина товщиною 0.9…2.5 мм постійно на нашому складі в достатній кількості для задоволення заявок будь-якого обсягу.
Парк обладнання цеху холодного профілювання ПП «СТАРПЛАСТ» складається з агрегату поздовжнього розпуску та 9 профілевигинальних ліній. Все обладнання, оснащення та інструмент розроблені та виготовлені у стінах нашого підприємства. Крім того, ми маємо криту складську площу понад 5000 м2 з 3 вантажними терміналами для відвантаження готової продукції.
Завдяки високій кваліфікації персоналу, наш цех холодного профілювання може зробити переналагодження обладнання більш ніж на 50 різних позицій асортименту на день. Таким чином, ми здатні виконати на замовлення споживача постачання машинної норми продукції із 8-15 різних профілів у термін від 3 до 10 днів.
Ми відкриті для дистрибуції нашої продукції у будь-якому регіоні країни. Наша компанія готова надати спеціальні умови споживання для операторів ринку, які здійснюють компонування та доставку комплектуючих виробникам конструкцій із ПВХ.
uscc.ua www.prom.ua www.budport.com.ua www.budportal.com.ua